Wyniki – Orli 2017

M-ceNrImię i nazwiskoMiejscowośćKlubMETA Płeć
/m-sce
1816FEDAK GrzegorzSanok2:22:58--M (1.)
2876PRĘTNIK SławomirDługie2:25:03+0;02:05M (2.)
3828KARCZYŃSKI MarcinSanok2:26:14+0;03:16M (3.)
4855SMOLIK BartoszKrosnoOrlen Południe2:29:49+0;06:51M (4.)
5838MACHUCKI AdrianRzeszów21 BSP2:31:21+0;08:23M (5.)
6880ŁĄCZAK MagdalenaMielecKlub Salomon Suunto Team2:35:53--K (1.)
7832KOPEĆ PawełMajdan KrólewskiModulesGarden2:38:48+0;15:50M (6.)
8817FILIPIŃSKI BartoszŁańcutSuper Klubb2:42:39+0;19:40M (7.)
9840MAZURKIEWICZ BartłomiejSanokZaporowy Maraton TEAM2:44:19+0;21:21M (8.)
10866ŚWIĘCH SzczepanNagawczynaOSP Nagawczyna2:44:57+0;21:59M (9.)
11822HEJNOSZ KrystianRymanów ZdrójFinisz Rymanów2:45:23+0;22:25M (10.)
12881BRENDZOWSKI AdamSolinaSOLINA TEAM2:46:12+0;23:14M (11.)
13877KUCERA MilanVsetin2:50:29+0;27:30M (12.)
14848RYGLEWICZ TomaszKatowiceNight Runners/Parkrun Katowice2:50:46+0;27:47M (13.)
15831KOBAK MarcinCzarna GórnaJedlicze Team2:51:13+0;28:15M (14.)
16854SŁOWIK JanHermanowaKSRG OSP HERMANOWA2:51:37+0;28:38M (15.)
17835LECH SebastianSanok3:00:22+0;37:24M (16.)
18872ZIĘBA SabinaŚwilczaZięba Team3:04:48+0;28:54K (2.)
19837LIWOCZ DominikRzeszów3:04:48+0;41:50M (17.)
20842MICHCIK MaksymilianMiejsce Piastowe3:10:52+0;47:53M (18.)
21813ĆWIĄKAŁA MichałZarszynPW Podkarpackie Wilki3:11:58+0;49:00M (19.)
22867TOKARSKI PiotrRzeszówPozytywnie Zabiegana Rzeszowska Gazela 🙂3:12:08+0;49:10M (20.)
23836LEŚNIAK-POPIEL MartaSanokPozytywnie Zabiegani Sanok3:12:26+0;36:32K (3.)
24824JAROMIRSKA ElzbietaRzesow3:13:50+0;37:56K (4.)
25805BOŻEK GrzegorzKrosnoDzikie Życie RunTeam3:14:47+0;51:48M (21.)
26825JĘDRZEJCZYK AgnieszkaRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy3:16:38+0;40:44K (5.)
27857SOWA DariuszRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy3:16:38+0;53:39M (22.)
28827KARAŚ SylwiaKomborniaDzikie Życie RunTeam3:17:41+0;41:47K (6.)
29862SZUKAŁA MateuszPoznańKB Maniac Poznań3:18:09+0;55:10M (23.)
30839MARZEC MałgorzataStalowa Wola3:18:09+0;42:15K (7.)
31820GŁUSZKO PrzemysławBerezkaSOLINA TEAM3:19:01+0;56:03M (24.)
32858STECH JoannaGorlice3:20:29+0;44:35K (8.)
33810CICHOWSKI MieczysławPilznoKRÓLEWSKIE PILZNO3:21:37+0;58:38M (25.)
34801AMROŻKIEWICZ PatrycjaSanokAMROŻKIEWICZ TEAM3:21:37+0;45:43K (9.)
35803BERNAŚ DariuszPrzysłup3:22:59+1;00:00M (26.)
36875BYLINOWSKI OlegPysznica3:26:01+1;03:03M (27.)
37847RYGIEL GrzegorzKielce3:33:46+1;10:47M (28.)
38868WACNIK JanuszRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy3:40:33+1;17:34M (29.)
39809CEBRAT EwaSosnowiec3:40:46+1;04:52K (10.)
40830KŁUDKA ZbigniewRzeszówBida-Dzida Team3:44:14+1;21:16M (30.)
41815DRWIĘGA BeataSanokPozytywnie Zabiegani Sanok3:45:36+1;09:42K (11.)
42878PASZKO PrzemysławLesznoJarosławska Grupa Biegowa Sokół3:49:15+1;26:16M (31.)
43843MICKIEWICZ JerzyJarosławBBL Jarosław3:49:15+1;26:16M (32.)
44834LASKOWSKA MajaŻyrardowobozybiegowe.pl4:00:46+1;24:52K (12.)
45874BAROS ZdzisławaŻytniówFALSTART Rudniki4:07:03+1;31:10K (13.)
46819GETKA MałgorzataJasienica4:08:58+1;33:04K (14.)
47870WRÓBEL AgnieszkaSanok4:10:03+1;34:09K (15.)
48826KACZOR LechPrzemyślPrzemyski Klub Walki Wręcz4:14:40+1;51:41M (33.)
49856SOŁTYSIK GabrielaTrepczabrak4:17:50+1;41:56K (16.)
50802BĄK MichałTrepczabrak4:17:50+1;54:52M (34.)
51865ŚLEMP BernadettaStobiernaRzeszowskie Gazele i Gepardy4:35:36+1;59:42K (17.)
52807BURDAŚ KlaudiaBratkowiceZięba Team4:37:19+2;01:25K (18.)
841MĄCZKA KrystynaGliwiceOTK RZEŹNIKDNS