Kurz opadł po VI Biegach Górskich Sanok

VI Biegi Górskie Sanok za nami.

Był to wyjątkowy dla nas, czyli Stowarzyszenia SanOK Biega czas, z mnóstwem pracy papierkowej i fizycznej, ze sporą dawką stresu i uśmiechu  ale również czas który mogliśmy spędzić wspólnie przy organizacji VI Biegi Górskie Sanok. W tym roku Biegi Górskie Sanok  i towarzyszące im biegi dla dzieci „Tropem Leśnych Zwierząt” wyszły nam rewelacyjnie – naszym zdaniem 😉 ale również zdaniem wielu biegaczy o czym świadczą Wasze liczne pochwały w mediach społecznościowych i w wiadomościach prywatnych.

My obecnie musimy jeszcze uporać się z kilkoma papierkami, fakturami itp. ale chcielibyśmy w tym poście wspomnieć i podziękować sporej grupie osób, instytucji i firm bez których te biegi nie byłyby zrealizowane z takim rozmachem i w tak fantastycznej atmosferze.

Na wstępie chcielibyśmy podziękować naszemu współorganizatorowi, czyli Nadleśnictwo Brzozów, Lasy Państwowe Lasy Państwowe za pomoc w organizacji biegów i przekazanie wspaniałych nagród dla naszych najmłodszych zawodników i tych starszych. Część z biegaczy, a mowa tu o najwolniejszych w kategoriach dorosłych dostała również nagrody. Jakie miłe było ich zaskoczenie, gdy po wbiegnięciu na metę oprócz medalu wręczaliśmy im nagrody ufundowane przez Nadleśnictwo Brzozów, Lasy Państwowe, które to na pewno rozgrzeją ich w długie jesienne wieczory.

Ogromne podziękowania należą się również Panu Marcinowi Krowiakowi z Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, który udostępnia nam corocznie obiekty Skansenu abyście mogli w pięknych okolicznościach przyrody a przede wszystkim architektury parku etnograficznego uczestniczyć w naszych biegach.

Dziękujemy Panu Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski – Mieszkańcy za objęcie Patronatu Honorowego nad tą imprezą oraz wsparcie finansowe, które pozwoliło na stworzenie tak fantastycznej imprezy biegowej w naszym mieście.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pana Zbigniewa Paszty, prezesa Sanocka Fundacja Rozwoju Sportu, która już kolejny raz wsparła nas nie tylko finansowo ale również organizacyjnie.

Dziękujemy Panu Piotr Uruski za wsparcie nie tylko finansowe ale również za obecność podczas wręczania nagród dla najlepszych biegaczy.

Biegi Górskie Sanok po raz kolejny odbyły się wraz z biegami dla dzieci. Jak wiecie w tym roku imprezą towarzyszącą był Podkarpacki Festiwal Kultury Alternatywnej i Etno Festiwal w Sanoku organizowany przez Stowarzyszenie „Pro Artis”. Chcemy podziękować Państwu Emili i Łukaszowi Kot za wspaniałą współpracę i zorganizowanie niesamowitych atrakcji dla dzieci, które po naszych biegach „Tropem Leśnych Zwierząt” mogły skorzystać z nich zupełnie za darmo.

Serdecznie dziękujemy naszym wszystkim sponsorom a było ich bardzo wielu, którzy ufundowali mnóstwo nagród i Voucherów nie tylko dla najlepszych zawodników. Dziękujemy firmie Gabinet Kosmetologii Gersimi (Sylwia i Dawid Leśniak) za ufundowanie dla biegaczy cudownych ręczniczków oraz dla najlepszych Voucherów na zabiegi kosmetyczne, dziękujemy Panu Bogdan Gromek z San-Reh Bogdan Gromek za ufundowanie nagród pieniężnych dla najlepszych biegaczy powiatu Sanockiego. Podziękowania ślemy dla Vitamin Shop Sanok za ufundowanie nagród dla najlepszych biegaczy, Samuraj Sanok Prezes nie zawiódł nas i tym razem i oprócz cudownych nagród zrealizował z TEXOM Samuraj Sanok wspaniały pokaz swoich podopiecznych i zawodników.

Dziękujemy Panu Wojtek Pajestka naszemu koledze, biegaczowi który w fantastyczny sposób już po raz kolejny poprowadził kolejne Biegi Górskie Sanok. Ten kto Wojtka zna wie, że potrafi on rewelacyjnie poprowadzić każdą imprezę i wprowadza do każdej z nich niesamowicie pozytywną energię okraszoną dawką humoru jak również wiedzą na temat ludzi, historii i miejsca w którym jest prowadzona. Wojtku po raz kolejny WIELKIE DZIĘKI!!!

Pragniemy podziękować również naszym wystawcom, czyli żołnierzom z 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej w Sanoka za stoisko promocyjne i cudowną atrakcję dla najmłodszych. Dziękujemy Stowarzyszenie Eksploracyjno-Historyczne ” Galicja ” za bycie z nami po raz kolejny i za pokazanie nie tylko najmłodszym kawałka historii na Waszym stoisku. Podziękowania również dla Gabinet Dietetyczny 3 Kroki Kroki za możliwość porozmawiania z Wami i za przekazane Vouchery dla naszych biegaczy. W waszych nagrodach mogliście również znaleźć Vouchery od Bacza Piercing&Tattoo / Piercing Sanok, za które serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy firmie Mlekovita za wyśmienite sery i jogurty dla biegaczy dużych i małych. Wasze wyroby rozeszły się bardzo szybko co świadczy o ich wyjątkowej jakości i smaku. Podziękowania należą się również firmie U Orłosia za ufundowanie dla najmłodszych uczestników wspaniałych porcji lodów, które na nie jednej twarzy wywołały sporo uśmiechu.

Za bezpieczeństwo nad naszymi biegami odpowiadało między innymi Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku. W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować Pani Prezes pogotowia za zabezpieczenie medyczne naszej imprezy. Nasi nie tylko mali zwodnicy docenili Waszą obecność.

Dziękujemy naszej cudownej koleżance Uli @Ulek w Podróży z Biuro Podróży Dzikie Bieszczady za wsparcie finansowe oraz ufundowanie Voucherów dla najmłodszych biegaczy. Jeśli jeszcze nie znacie Uli i jej pasji do gór i organizacji cudownych kolonii dla dzieci to zapraszamy na jej media społecznościowe.

Za wspaniałe posiłki regeneracyjne na trasie biegu „Słonnego” odpowiadała Restauracja Kamionka z @Szybowisko Bezmiechowa. To tam oprócz wspaniałych widoków mogliście posilić się cudowną zupką, kanapeczkami, ciasteczkami itp., na mecie zaś czekał na wszystkich posiłek wykonany przez Gospoda pod Białą górą. Dziękujemy Wam w imieniu biegaczy, wiemy od nich że Wasze posiłki smakowały im bardzo ale to baaaardzoo….

Dziękujemy również firmie Komp-Serwis24 za ufundowanie nagród dla biegaczy, Prezes Jarosław 😉 oprócz motywowania nas do wielu inicjatyw wspiera je również ze swojej strony. Dziękujemy również firmom Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy ” Buksan Łyko” oraz Wisbud (Sebastian Łuczycki za wsparcie finansowe. Sebastian jak część z Was wie, raczył Was wspaniałym złocistym trunkiem 😉. Dziękujemy Pani Sylwii Smaga z Kosmetyka Profesjonalna Sylwia Smaga za ufundowanie voucherów na zabiegi kosmetyczne.

Serdecznie dziękujemy firmom M-Ubezpieczenia i OTIS Biuro Rachunkowe za wsparcie nie tylko finansowe naszego Stowarzyszenia i Biegów Górskich Sanok.

Dla najlepszych biegaczy otrzymaliśmy wiele Voucherów, które pomogą im w ich aktywności fizycznej. Dziękujemy serdecznie Ośrodek Narciarski Kiczera – Puławy www.Kiczeraski.pl, Mosir Sanok,  Athletic GYM & Fitness Sanok Trener Monika Gaworecka, ENERGY FITNESS CLUB Marcin Wojdyła Motus Mentis Karolina Bagińska. Dziękujemy Panu Miroslaw Bieniecki z Maraton Bieszczadzki oraz Panu Dariusz Wethacz z Grupa UltraBies Biegi Górskie za ufundowanie voucherów na Wasze biegi.

Dziękujemy serdecznie naszym wolontariuszom z Duch Pogórza, PODIUM, UltraBies Biegi Górskie, Rehabilitacja Kamila Pyś którzy dbali o biegaczy punktach odżywczych.

Dziękujemy również naszym partnerom medialnym, czyli eSanok.pl, Korso Sanockie, Telewizja Obiektyw, Tygodnik Sanocki.

No i przede wszystkim dziękujemy członkom naszego Stowarzyszenia SanOK Biega za niezwykłą atmosferę jaką stworzyliście podczas tegorocznych biegów, za pomoc jaką okazywaliście każdemu zabłąkanemu biegaczowi, za organizację tego jakże cudownego przedsięwzięcia i za to, że możemy razem z Wami tworzyć wspaniałe imprezy nie tylko te biegowe.

 

Zarząd Stowarzyszenia SanOK Biega

Comments are closed.